Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Sberbank – FÉR půjčkasberbankPotřebujete si koupit nové elektrospotřebiče? Chcete udělat radost své ženě a napadlo vás zmodernizovat kuchyni? Máte smělé plány se vzděláním svých dětí, ale bez investic to nepůjde? Stala se vám nepříjemná událost a potřebujete extra peníze? Ano, tyto a mnoho dalších důvodů se objeví během všedních dnů a jediná otázka je – kde na to vzít? Můžete zkusit půjčky o různé výši, které vám poskytuje řada nebankovních společností a bank. S půjčkami vám vyjde vstříc i Sberbank.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatelé o půjčku musí mít k dispozici potvrzení o příjmu a dva doklady své totožnosti. Občané ČR dávají ke kontrole občanský průkaz a jeden další doklad – například řidičský průkaz, cestovní pas či rodný list. Občané EU předloží cestovní pas nebo ID a také povolení k trvalému pobytu, které je podmínkou. Ostatní z žadatelů  dokládají cestovní pas s povolením k trvalému pobytu.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je neúčelová – peníze využijete podle libosti.

Splatnost půjčky: Maximum je 7 let. Předčasné splacení můžete uskutečnit bez poplatků. Půjčka se umořuje díky pravidelným měsíčním splátkám.

Poplatky: Zpracování úvěru je zdarma. Za vedení úvěru rovněž neplatíte nic.

Ručení: bez ručitele, bez jiného zajištění

Roční úrok: Úrokové sazby se řídí dobou splatnosti a výší půjčky, od 8,90 % do 16,90 %.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si zařídíte na některé z poboček Sberbank CZ. Informace obdržíte na infolince 800 133 444, ale také můžete využít kontaktní online formulář na  webových stránkách banky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze dostanete okamžitě po vyřízení půjčky.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku využijete dle svých plánů, není nijak omezována konkrétním účelem. Lze ji předčasné splatit zdarma – bez sankcí. Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách. Pokud bude na půjčce figurovat také spolužadatel/ka, umožní vám to půjčení vyšší částky. Řádné splacení vám přinese bonus.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]