Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Rychlá online půjčkaMáte dluhy a nevíte jak se z nich vymotat? Řešením může být půjčka, která vám zaplatí dosavadní dluhy a vy ji pak budete v rámci možností splácet. Pochopitelně o výši splátek rozhoduje společnost, která vám peníze půjčí, tudíž je dobré se nejprve informovat, jak velké budou pravidelné splátky a kdy musí být celá půjčka zcela splacena. Půjčku vždy berte jako přechodné řešení a ne pravidelný zvyk, díky kterému se z půjček nikdy nedostanete. Rychlé a snadné půjčky nabízí také firma Provident.

Výše půjčky: od 4.000 Kč do 80.000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je poskytována osobám, které mají trvalý příjem. K podané žádosti se vyžaduje váš průkaz totožnosti a potvrzení o trvalém bydlišti. Dále si připravte doklad o pravidelném příjmu. Poskytovatel může vyžadovat i potvrzení o sociálním pojištění.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Doba splácení je možná na 45, 60 a 100 týdnů. Před poskytnutím půjčky budete seznámeni s tím, kolik zaplatíte celkem peněz i s poplatky. Nebudete tedy čelit žádným pozdějším překvapením o sankcích a skrytých poplatcích.

Poplatky: bez vyžadování poplatku předem za posouzení vaší žádosti

Ručení: bez ručitele a bez jiného zajištěníRoční úrok: Úroková sazba se pohybuje na základě vybraného druhu půjčky. Její výše je závislá na poskytnuté výši a na době splatnosti. Pokud chcete znát celkovou částku pro zaplacení, můžete využít služby online kalkulačky na webových stránkách společnosti Provident.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává buď telefonickým způsobem nebo online možností na internetových stránkách. Jedná se o velice jednoduchou záležitost a vyřízení je snadné a rychlé. Následně vás bude kontaktovat obchodní zástupce, který přijde až k vám domů a vše s vámi projedná.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze obdržíte na ruku a stane se tak do několika hodin od schválení půjčky. Ve většině případů platí, že peníze budete mít k dispozici v den vyřízení, ale vždy do maxima 48 hodin. Obchodní zástupci vás mohou navštívit i během víkendů. Peníze si lze nechat poslat na váš bankovní účet, ale výplata je v tomto případě delší – do třinácti dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vhodná pro zájemce o rychlé a snadné peníze. Nečekejte žádné extra papírování, peníze získáte na ruku nebo na konto v bance.

Rychlá online půjčka

Frauke / Pixabay

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]