Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Raiffeisenbank – Osobní půjčkaraiffeisenbankDostali jste chuť si něco pěkného pořídit, ale bohužel nemáte moc peněz? Chcete své blízké překvapit něčím originálním, ale bankovní konto je takřka prázdné? Musíte vyrovnat  dědické řízení, dluhy za elektřinu, školné nebo výživné pro děti? Domov se vám rozpadá a je třeba ihned zajistit důkladnou rekonstrukci? Na to všechno a mnohé další věci si můžete půjčit u Raiffeisenbank.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčit si může každý občan s minimálním věkem 18 let. K půjčce je třeba doložit doklad vaší totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas apod.) nebo doklad o příjmu, pokud bude vyžadován.

Na co si mohu půjčit: Jde o osobní půjčku na cokoliv – nedokládáte žádný účel.

Splatnost půjčky: Splatnost je umožněna na dobu od 6 do 72 měsíců. Lze skládat mimořádné splátky nebo půjčku kompletně splatit předčasně – jde to bez poplatků.

Poplatky: sjednání a vedení půjčky bez poplatků

Ručení: bez ručitelů a bez zástavyRoční úrok: Jsou přesně stanovené splátky na vybranou dobu splácení a k vypůjčené sumě peněz. V případě převodu platebního styku do Raiffeisenbank můžete očekávat snížení úroků o 1 procento.

Možnost sjednání půjčky: Osobní půjčku získáte díky osobní návštěvě na pobočce. Rovněž je možné vyplnit online žádost o půjčku a za několik minut obdržíte konkrétní nabídku osobní půjčky, kde bude uvedena doba splatnosti, výše měsíční splátky a úroky.

Rychlost poskytnutí peněz: Předschválené částky lze spatřit v internetovém bankovnictví. Peníze získáte do 24 hodin po schválení.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte v krátké době, sjednání je zdarma, stejně tak i předčasné splacení celé pohledávky. K půjčce je možné získat zadarmo základní pojištění schopnosti splácet. Půjčka je flexibilní – při řádném splácení si můžete navýšit limit půjčky.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]