Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Quick půjčka – Qkonto_MG_0811Potřebujete rychlou a zároveň kvalitní půjčku? Chcete si půjčit několik desítek tisíc korun? Dnes není potřeba vzdychat, ale konat můžete ihned a také během chvilky může být váš finanční problém vyřešen pomocí půjčky. Půjčky nejsou žádnou loterií s nejistým výsledkem. Po podání žádosti budete vědět, zda půjčku získáte nebo ne. Rovněž budete znát částku nutnou ke splácení, takže sami můžete posoudit, zda zvládnete splácení. Quick půjčka – Qkonto nabízí také půjčky pro mnohé osoby.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 50 000 KčKdo si může půjčit: O půjčku mohou žádat zájemci, kteří pobírají nějaký stálý příjem. Příjem musí mít výši minimálně 9 000 Kč. Půjčka je dostupná zaměstnancům, OSVČ, ženám na mateřské dovolené i důchodcům. Věk žadatelů je stanoven na minimálně 18 let.

Na co si mohu půjčit: Půjčka má neúčelový charakter, tudíž můžete peníze využít libovolně.

Splatnost půjčky: Splácení je možné hotovostně nebo bezhotovostně. Čerpá se libovolně. Splácení se zajišťuje měsíčními splátkami v pravidelných termínech.

Poplatky: bez poplatků předem za posouzení a vyřízení půjčky

Ručení: Nevyžaduje ručení ani zástava majetku.

Roční úrok: Výše úroků je ovlivňována výší vypůjčené částky a dobou splácení.

RPSN: Odvíjí se podle dohodnutých podmínek – doba splácení, výše půjčky apod.

Možnost sjednání půjčky: Quick půjčka je dostupné po celé České republice.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je většinou schválena obratem. Závažnější případy se posuzují také rychle, ale očekávejte tak do 24 hodin. Následně se hned vyplácí peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Očekávat lze rychlost, bez zdlouhavého vyplňování papírů. Posouzení a vyřízení je snadné a rychlé. Nedívá se do registrů dlužníků, což je výhodné pro osoby s nějakými resty z minulosti.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]