Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Poštovní spořitelna – Era půjčkapostovni-sporitelnaHledáte půjčku, kde s můžete vzít peníze na co potřebujete a nechcete uvádět pravé důvody svého zadlužení? Existuje hodně možností k půjčení – vyhledat si můžete nebankovní společnosti i banky. Máte nepodnikatelské záměry a potřebujete si vylepšit prostory k bydlení, koupit garáž, zaplatit studium v zahraničí nebo něco zcela jiného? O půjčku si můžete zažádat i u Poštovní spořitelny.

Výše půjčky: Minimální výše půjčky činí 20 000 Kč. Zajištění není potřeba až do 600 000 Kč, jestliže bude na půjčce figurovat také spolužadatel. V případě, že žádáte poprvé, můžete obdržet maximálně 450 000 Kč.Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou žádat plnoleté osoby – starší 18 let. Mohou o ni žádat noví i dosavadní klienti Era Poštovní spořitelny. K půjčce potřebujete založený Era osobní účet nebo Era online účet. K žádosti o půjčku dokládáte 2 doklady totožnosti – jedním z nich je občanský průkaz. Příjmy není nutné dokládat, pokud se připisují aspoň po tři měsíce na osobní účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka není podmíněna žádným sdělením o účelu.

Splatnost půjčky: Dobu splácení je stanovena na maximálně sedm let. Můžete si sjednat také pojištění schopnosti splácet. Předčasné splacení půjčky je možné, a to zcela bez poplatků.

Poplatky: bez poplatků za poskytnutí, za vedení půjčky i za předčasné splacení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: úroková sazba od 9,9% ročně

RPSN: 20,59% – proměnlivé podle výše půjčky a splácení

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si lze zažádat na pobočkách Poštovní spořitelny. Také lze vyplnit online kontaktní formulář a zástupci vás sami zkontaktují.  Půjčka může být uzavřena také na pobočkách České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se převádějí na váš účet v Poštovní spořitelně nebo v ČSOB po uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez poplatků, bez ručitelů a bez zástavy. Peníze z půjčky můžete použít na cokoliv potřebujete. Půjčka se vyřizuje velice rychle.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]