Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Pepa – Půjčka PepaMáte zájem o rychlé a ověřené půjčky? Nikdy nevíte, kdy je budete skutečně potřebovat, aby vás vytáhly z momentální finanční tísně, protože díky dohodnutému splácení budete mít usnadněno odkládat na půjčkový účet částku, která by neměla ohrozit váš momentální finanční příjem.

Půjčky mohou být krátkodobé i dlouhodobé – záleží na vašich možnostech splácet. S půjčením peněz vám je po ruce také půjčka Pepa.

Výše půjčky: od částky 999 Kč do 150 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku může získat každý zájemce ve věku od 18 do 65 let. K žádosti o půjčku se nevyžaduje doložení příjmu a ani se nenahlíží do registrů dlužníků. Podmínky jsou tedy ideální pro většinu zájemců o půjčení peněz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – neuvádí se účel pro poskytnutí.

Stojíte o půjčku od banky s tradicí? Přečtěte si: http://pujckabezucelova.cz/komercni-banka-osobni-uver/

Splatnost půjčky: 21 dníPoplatky: bez poplatků předem

Ručení: Nemusíte mít žádné ručitele a ani jinou záruku.

Roční úrok: Stanoveny jsou poplatky, které zastupují známé úročení.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku můžete žádat pohodlně online způsobem. Jakmile dojde k vyplnění online žádosti, budou se ověřovat vámi vyplněné údaje. Posléze dojde k posouzení, zda půjčku získáte nebo ne.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se dají získat už během jediného dne. Nepotřebujete sjednávat žádné osobní schůzky. Informace o schválení budete mít už do dvou hodin od odeslání žádosti. Peníze se následně objeví na vámi uvedeném bankovním účtu, nebo vám peníze přijdou poštovní poukázkou na vaši adresu – cca do čtyř pracovních dnů.  

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku Pepa budete mít posouzenou bez nahlížení do registrů bankovních a nebankovních společností. Peníze z půjčky jsou rychle k dispozici díky snadnému a rychlému podání žádosti a samotnému vyřízení. O půjčku se dá žádat opakovaně, ale stávající půjčka musí být splacena bez potíží. Nebudete dokládat příjem. Vyšší sumy se poskytují stálým klientům.

Pepa - Půjčka Pepa

geralt / Pixabay

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]