Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Pegas nebankovní půjčkaVystačíte s penězi, které máte? Máte problém si na něco našetřit? Potkalo vás nečekané vydání a nevíte, co s tím udělat? Pegas nebankovní půjčka může vyřešit mnohé finanční problémy! Pochopitelně existuje hodně poskytovatelů půjček, vy si můžete vybírat a stačí, když to uděláte pohodlně z vašeho domova. Najdete si poskytovatele, který vám bude maximálně vyhovovat, jak s výší poskytované půjčky, tak s poplatky, úroky a možnstí splácet. Pegas – nebankovní půjčka je jednou z možností, kde si vyřídíte půjčku velice rychle.

Výše půjčky: Od 50000 Kč až do 500000 Kč – přesná suma k půjčení se odvíjí podle hodnoty zastavované nemovitosti. Pegas nebankovní půjčka půjčuje do maximálně 50-90% tržní hodnoty nemovitosti.Kdo si může půjčit: Pegas nebankovní půjčka je poskytována zpravidla svéprávným osobám od osmnácti let. Další podmínkou je poskytnutí nemovitosti pro provedení zástavy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, protože se jedná o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Půjčku můžete splácet v období od tří do patnácti let.

Poplatky: Žádné poplatky se nevyžadují a neplatí předem. Budete platit jenom administrativní poplatek, ale až po vyřízení nebankovní půjčky.

Ručení: Půjčka se dává bez ručitele, ale se zástavou nemovitosti. K dispozici vám bude interní odhadce společnosti, který vás přijde navštívit a po osobní prohlídce určí tržní hodnotu nemovitosti. Zastavovanou nemovitostí může být například rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, pozemek atd. Nemovitost by se měla nacházet ve vlastnictví žadatele, ale také se může jednat o majetek třetích osob.

Roční úrok: Stanovuje se na základě výše půjčky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se podle výše půjčky a její doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Svou žádost o půjčku snadno vyplníte online. Na webových stránkách společnosti Pegas si stačí najít formulář. Po odeslání formuláře vás budou kontaktovat zástupci firmy a následně dojde k realizaci dalšímu jednání týkajícího se uzavření smlouvy na půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít po podepsání smlouvy. Záloha se obyčejně vyplácí do dvou až tří dnů, zbývající částka půjčky bude vyplacena do týdne.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka nepotřebuje žádné shánění ručitelů. K dispozici můžete mít peníze až do částky 50-90% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Během žádání o půjčku se nekontrolují nebankovní a bankovní registry. Nebude se platit žádný poplatek předem a ani se neprokazují vaše příjmy. Peníze z půjčky můžete mít na cokoliv.

nebankovní pujcka

RabidSquirrel / Pixabay

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]