Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Omega půjčka – půjčka do 5 000 Kčomega pujckaZase nemáte peníze a potřebujete zajistit nějaké placení do doby, než vám přijde výplata? Můžete požádat známé, příbuzné a přátele, ale ti nebývají vždy ochotní, protože sami mají málo. Z problémů s financemi se dostanete také díky půjčkám – pochopitelně není nutné se zadlužovat víc, než skutečně potřebujete. K tomuto účelu byly založeny krátkodobé půjčky, kde se poskytují částky do maximálně několika tisíc. Patří mezi ně i Omega půjčka.

Výše půjčky: 1000 Kč až 5000 Kč – novému žadateli je možné poskytnout maximálně 3000 KčKdo si může půjčit: Omega půjčka je dostupná plnoletým občanům s trvalým bydlištěm v České republice. U žadatelů se klade důraz na čistý registr dlužníků – nesmíte tady mít vedeny žádné záznamy, ke kterým došlo díky problémům s placením v minulosti. K žádosti doložíte  bankovní účet a funkční číslo vašeho mobilního telefonu. Smlouva se nepodepisuje osobně. Není třeba dokládat váš průměrný příjem ze zaměstnání nebo podnikání.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka má libovolné použití, je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Půjčka se musí splatit v termínu od sedmi do 30 dnů. Lze prodloužit termín splatnosti o 7 nebo 14 dní – prodloužení je zpoplatněno.

Poplatky: Za vyřízení a posouzení půjčky se neplatí žádné poplatky předem. Je potřeba poslat 1 Kč na účet společnosti pro ověření vašeho bankovního účtu.

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitelů.

Roční úrok: Webové stránky Omega půjčky obsahují informace, kolik zaplatíte celkově poplatků (úroků) ke konkrétním půjčeným částkám a době splatnosti.  

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává online. Na internetových stránkách se nejprve zaregistrujete, vyplníte jednoduchý formulář, sumu, o kterou máte zájem a vše odešlete kliknutím.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se vyřizuje do patnácti minut. Peníze se poté převedou na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se velice rychle vyřizuje a schvalování zabere minimum času. Peníze se posílají už do 15 minut od schválení. Pro stálé klienty jsou k dispozici různé bonusy v podobě zvýhodnění a benefitů. Nedokládají se příjmy, poplatky jsou předem jasné, posuzování probíhá 24 hodin denně.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]