Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Oberbank FlexiHypotékaoberbankOberbank FlexiHypotéka je jednou z možností, jak financovat vaše libovolné zájmy a produkty. Například si můžete vyhlédnout novou chalupu, budete chtít zrekonstruovat dům či jeho některé části, přikoupíte si pozemek v okolí, zaplatíte zahraniční studium a pobytový zájezd. Dopřejete si delší dobu pobytu v lázních, nebo vás čeká rozvodové nebo dědické vyrovnání. Důvody k půjčce mohou být skutečně různé, důležité je, že půjčka vám pomůže a vy pak můžete jen zajišťovat splátky.

Výše půjčky: Od 100 000 Kč do do 75 % hodnoty zastavené nemovitosti.

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou požádat plnoleté osoby, které vlastní nemovitost potřebnou k zastavení.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv  – jedná se o neúčelový úvěr, který se zajišťuje zástavou k nemovitosti.

Splatnost půjčky: 1 – 20 let, úvěr se splácí pravidelnými anuitními splátkami

Poplatky: Poplatek za zpracování úvěrového případu individuálně, až 1,5% z částky. Poplatek za stornování avizované mimořádné splátky je 200 CZK. Vedení úvěrového účtu činí 150 CZK měsíčně. Změna smluvních podmínek z podnětu klienta je počítána ze zůstatku úvěru a činí 0,2 – 1%, v minimu 2 000 CZK. Čerpání hypotečního úvěru je zdarma. Vyhotovení elektronického výpisu listu vlastnictví z katastru nemovitostí stojí 1 000 CZK.

Ručení: zástavním právem k nemovitostiRoční úrok: Úroky se odlišují – záleží na bonitě žadatele, na zabezpečení úvěru a na vybrané částce ke splácení. Úroková sazba je fixní na 1 rok až pět let nebo variabilní na bázi 3M PRIBOR.

Možnost sjednání půjčky: Hypotéku lze sjednat na některé z poboček Oberbank.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po sjednání smlouvy. Čerpání úvěru je možné jednorázově nebo postupně – maximálně do šesti měsíců.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá použít na cokoliv a zajišťuje se zástavním právem k nemovitosti. K dispozici je poradce, který s vámi bleskově projde všechny náležitosti hypotečního úvěru. Individuální poradenství je zadarmo. Hypotéka zahrnuje komplexní servis – účet, pojištění a úvěr podle vašich požadavků. Půjčku můžete získat v CZK i v EUR.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]