Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

NetCredit – Půjčka před výplatounetcreditNepochodili jste v bance se svou žádostí o půjčku? Ještě máte na výběr z mnoha nebankovních společností, které netrvají na tak přísném splnění podmínek. Menší půjčky například v době do výplaty získáte třeba od společnosti NetCredit. Půjčky se poskytují až do výše dvanácti tisíc korun. Půjčky od Net Credit se navíc vyřizují velice rychle a snadno.  Nemusíte se obávat žádného protahování. Díky půjčce můžete tedy ihned vyřešit vaše finanční nesnáze.

Výše půjčky: až 12.000 Kč, u první žádosti platí omezení pro poskytnutou částku na maximálně  4.500 Kč.Kdo si může půjčit: NetCredit půjčka se poskytuje občanům české národnosti, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky. K dalším požadavkům se řadí věk od dvaceti do 65 let. Nejsou tolerovány žádné nedoplatky u jiných společností. Při posuzování dojde  ke kontrole záznamů v registrech dlužníků. Rovněž nečekejte schválení půjčky, jestliže bude na vás nařízena exekuce, nebo jestli budete žadatelem o oddlužení. Mezi požadavky k půjčce patří stálý příjem, účet v bance na území ČR a připojení do mobilní sítě.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Online půjčka má splatnost od jednoho do 30 dnů. Zvolená lhůta se dá  prodloužit, ale počítejte se zpoplatněním. Splacení nebo prodloužení půjčky je nutné zajistit ještě před uplynutím lhůty.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení a vyřízení. Poplatky se účtují za prodloužení splácení půjčky.

Ručení: bez ručitelů a jiných zajištění

Roční úrok: Úročení zastupují předem dané poplatky, které zaplatíte společně se splátkou najednou v dohodnutém termínu.

Možnost sjednání půjčky: Vyřízení půjčky se dá uskutečnit online způsobem. Za prvé se zaregistrujete na webových stránkách společnosti. Za druhé vyplníte online žádost a následně dojde k posouzení. Půjčka se vyplácí ihned po schválení. Od druhé půjčky lze využívat vyřízení pomocí SMS zprávy s obdrženým heslem.

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení půjčky se peníze převádějí na účet v bance do přibližně patnácti minut.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje velice rychle. Vše je snadné a rychlé, navíc pohodlně zařídíte vše z domova – stačí mít internetové připojení. Peníze budete mít do několika minut na vašem účtu v bance.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]