Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Nebankovní dům – Rychlá půjčkaID-10021541Řešením nedostatků peněz může být zajímavá půjčka. Není nutné si půjčovat statisíce, když se nechcete moc zadlužovat a postačí vám jenom několik tisícovek – třeba do výplaty nebo na pokrytí nečekaného vydání. Půjčky se vyřizují rychle u některých bank, ale hlavně u nebankovních společností. potřebujete půjčku s nižšími částkami? Zkuste Nebankovní dům.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč – novým klientům se půjčují jenom částky v rozmezí od 500 Kč do 2000 Kč. V případě opakovaného půjčování lze zvolit už vyšší částky v rozmezí od 500 Kč do 10 000 Kč.Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat občané České republiky s vlastním platným občanským průkazem. Dalším požadavkem k poskytnutí půjčky je věk od dvaceti do 68 let. K vyřízení musíte vlastnit fungující mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: do 15 dní

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: Půjčka se uzavírá bez ručitelských závazků a také bez nutnosti zástavy majetku.

Výše úroku: Stanovují se konkrétní poplatky (nahrazují úročení), které je nutné zaplatit společně s vypůjčenou sumou do sjednaného termínu splatnosti. Např. si půjčíte 1000 Kč a do 15 dní se musí vrátit 1200 Kč. Půjčíte si 2000 Kč a budete vracet 2400 Kč do patnácti dní atd.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se vyřizuje snadno online. Stačí vyplnit formulář na webových stránkách společnosti.  Zde si požádáte o půjčku v konkrétní výši. Ihned po schválení se peníze převádějí na vaše konto v bance. Druhou možností podání žádosti je osobní schůzka. Můžete si vzít potřebné doklady a zajít do kanceláře společnosti – tady vyplníte žádost osobně. Pošle se do centrály ke schválení a po cca pěti minutách bude rozhodnuto. V případě vyhovující žádosti dojde k podpisu smlouvy, k předání peněz v hotovosti nebo k poslání na váš bankovní účet.

Rychlost poskytnutí peněz:  Do 10 minut v hotovosti v kanceláři. Do přibližně dvou hodin díky převodu na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Při žádání o půjčku se nekontrolují registry dlužníků u bank a nebankovních společností. Posuzování půjčky nepotřebuje ručitele, zástavu majetku. Půjčku získáte bez dokládání potvrzení o vašem příjmu. Půjčka je vyřízena rychle.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]