Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Moderní bankovní GE Money bank půjčkaGE Money bank půjčka je jednou z těch moderních půjček, která se dá získat během krátké chvíle a poměrně snadno. Jenže jak už to tak u bank bývá, i GE Money bank půjčka si klade poměrně zásadní podmínky pro získání půjčky. A ty nejsou zrovna obecné.

GE Money bank půjčka – podmínky pro získání

Jendou z hlavních podmínek získání poměrně výhodné půjčky, je mít u banky zřízený účet. Což je jasný tlak banky, aby klienti k bance přešli. Jak jinak nalákat nové klienty, než výhodnou GE Money půjčkou, s tím, že je potřeba si zavést bankovní účet, který dle slov banky mnoho výhod.

Správná strategie banky?
Jenže to je dost zásadní podmínka, která nemusí být moc výhodná. Přece jen obecný český člověk nemá ten zvyk, že by kvůli nějaké výhodné nabídce banky činil zásadná rozhodnutí a po dvaceti letech svůj bankovní účet změnil.

Banka se brání tvrzením, že lidé nemusí rušit svůj stávající účet, ale kdo by zas platil na vedení několika účtů, když může mít vše pohromadě a mnohem levněji.

Recenze půjčky

Pokud tedy máte u této banky účet, je pro vás GE Money půjčka opět o něco zajímavější. Abyste ji mohli získat, je nutné mít pravidelný příjem, respektive, aby vám každý měsíc byla na běžný bankovní účet připsána částka minimálně 5 000 Kč čistého. V tom případě není nutné nic měnit a GE Money půjčku nebude složité získat.

Nutno doložit příjmy
I když GE Money půjčka uvádí, že je potřeba mít alespoň 5000 Kč čistého každý měsíc, pravdou je, že bez doložení příjmu není možné GE Money půjčku získat. To je bohužel další pravidlo klasické banky, jež není možné obejít. Na druhou stranu zas GE Money půjčka nabízí řadu výhod, jako je prodloužení splatnosti, vyřízení přes internet, formou internetového bankovnictví, a také správu pomocí online bankovnictví.

Víte, že … GE Money půjčka nabízí peníze už do 5 minut na účtu. Pakliže samozřejmě žadatel splní zadané podmínky.Nevýhody GE Money půjčky

Jak už to tak bývá, má každý produkt své výhody, které jsou vyzdvihovány, ale bohužel i své nevýhody, které je nutno zohlednit. Například u vyšších částek, žádaných formou GE Money půjčky, je nutno vědět, že je potřeba mít spolužadatele. To je na jednu stranu jistá ochrana pro obě strany, ale zase velká obtíž, pokud o půjčku má zájem svobodná osoba bez závazků a stálého partnera.

GE Money bank půjčka

Osobní bankovní půjčky GE Money

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]