Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

mBank – mPůjčka plusmbankaŘešíte za co si koupíte nový mobilní telefon, počítač, notebook, pomůcky ke studiu dětí, nové spotřebiče do domácnosti, auto? Potřebujete zaplatit dluh z elektřiny, plynu, vody či se vypořádat s nějakou nepříjemností? Možná nemáte dost peněz na bankovním účtu a než našetříte, bude pozdě. V tomto případě si můžete dopřát půjčku, kterou nabízí také mBank.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat každý majitel běžného účtu u mBank – žádá se v internetovém bankovnictví. U částky nad 100 000 Kč se vyžaduje souhlas manžela/manželky s uzavřením úvěrové smlouvy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka není založena na udávání účelu.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je stanovena od 12 měsíců do 84 měsíců. Dobu splatnosti a den splatnosti měsíční splátky si můžete určit sami. Mimořádné splátky můžete vkládat zdarma.

Poplatky: Bez poplatku předem za vyřízení. Odklad splátek jistiny úvěru je možný v případě ztráty zaměstnání či nemoci delší než jeden měsíc. Odklad je možný učinit na jeden až šest měsíců – v této době budete platit jenom úroky z úvěru a ne jistinu. Poplatek za odklad činí 300 Kč – jednorázově.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: 15.9 %

RPSN: 17.11 %

Možnost sjednání půjčky: Hotovostní úvěr mPŮJČKA plus od mBank je vyřizována pouze online způsobem. Půjčku si mohou dopřát klienti banky a zařídí si ji přímo v internetovém bankovnictví. Pokud nemáte účet u mBank je třeba si ho nejprve založit.

Rychlost poskytnutí peněz: Schvalování půjček probíhá 24 hodin denně a po celý týden – od pondělí do neděle. Jakmile bude smlouva o půjčce potvrzena, budete mít peníze k dispozici na svém mKontu.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena kdykoliv si umanete a peníze máte na účtu ihned po potvrzení smlouvy. Vše probíhá rychle online způsobem. Neplatíte žádné zbytečné poplatky za vyřízení, mimořádné splátky a předčasné splacení je zdarma.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]