Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Kredia – půjčka do 10 000 KčkrediaMáte potřebu získat extra finanční obnos? Dostali jste se do nemilé situace a nedá se dělat nic jiného, než sehnat peníze? Jedná se vám jenom o několik tisícovek, ale prostě v bance je momentálně nemáte a v době výplaty už bude pozdě? Dobrou zprávou je, že si v současnosti můžete půjčit na cokoliv a nikdo se nebude ptát, kam půjčené peníze chcete investovat. Společnost Kredia se zaměřuje na nižší výpůjčky do 10 000 Kč.

Výše půjčky: 1000 Kč – 10 000 Kč. U 1. půjčky máte k dispozici až 1000 Kč. Od druhé půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat kdokoliv plnoletý a s trvalým pobytem v České republice. Netřeba shánět dokládat s potvrzením vašich příjmů. Půjčka je proveditelná i pro plnoleté studenty, nezaměstnané osoby, ženy na mateřské dovolené, důchodce… 

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky – 15, 22 nebo 30 dní. Vyberete si podle výše půjčky a možnosti navrácení sumy. Pokud se vám nebude hodit navrácení částky v dohodnutém termínu, můžete se dohodnout se společností Kredia na dalším postupu.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčku lze získat bez ručitelů a bez zástavy majetku.Roční úrok: Úroky se zahrnují do půjčené částky v podobě poplatků. Společně zaplatíte půjčenou částku a poplatky. Z částky 1000 Kč dělá poplatek 250 Kč při době splatnosti 15 dní. U částky 10 000 Kč zaplatíte 2500 Kč jako poplatek se splatností 15 dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku jednoduše vyřídíte z pohodlí domova – online žádostí nebo SMS zprávou. O schválení se dozvíte během několika minut. 

Rychlost poskytnutí peněz:  Pokud bude půjčka schválena, není problém poslat peníze – odesílají se hned na bankovní účet. V případě první žádosti o půjčku se peníze pošlou až po potvrzení ověřovacího kódu – ten obdržíte poštou na adresu vašeho trvalého bydliště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte bez potvrzení o přijmu. Její dostupnost je široká – může si zažádat každý plnoletý zájemce. Vše se vyřídí online nebo SMS zprávou. Je předem daná splatnost a konkrétní částka k vyrovnání půjčky.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]