Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Komerční banka – Premium půjčkakomercni-bankaKaždý má jiné nároky na potřebu peněz, ale je jisté, že některé věci se v lidském životě musí platit dost draze. Jedná se například o bydlení ve vlastním domě nebo bytě. Určitě stojí aspoň za úvahu popřemýšlet, jestli se vůbec vyplatí šetřit a není lepší se zadlužit a potom splácet. Mezitím si klidně můžete připravit rodinné hnízdo, kde si budete lebedit se vším potřebným pro váš život. Vyšší částky půjčky nabízí Komerční banka.

Výše půjčky: od 300 000 do 2 500 000 KčKdo si může půjčit: Premium půjčka se poskytuje občanům České republiky a také cizincům s trvalým pobytem v ČR. Dále o ni mohou žádat občané členských zemí EU s povolením k přechodnému či trvalému pobytu v ČR. Půjčka je určena pro osobní, tedy nepodnikatelské, potřeby. Žadatel  předloží dva doklady totožnosti – občanský průkaz a cestovní pas nebo rodný list apod. dále bude dokládat potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv podle potřeby – na osobní, nepodnikatelské potřeby,

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je maximálně 6  let. Splátky se zajišťují placením z běžného účtu u Komerční banky. Dozajištění půjčky probíhá vkladem u Komerční Banky či stavebním spořením u Modré pyramidy stavební spořitelny.

Poplatky: Zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr je zpoplatněno. Zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr činí poplatek 0,8 %, maximálně 2 900 Kč. Změna ve smlouvě vymezených podmínek úvěru z podnětu klienta – 2000 Kč.

Služba zasílání výpisů z úvěrového účtu v papírové formě – 20 Kč měsíčně.

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění

Roční úrok: 9,24 % p.a.

RPSN: 9,9 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete sjednat na pobočce banky. Můžete také kontaktovat bankovního poradce, zavolat na bezplatnou infolinku nebo si nechat z KB zavolat.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení a podepsání smlouvy se peníze převádějí na váš účet.

Výhody půjčky od společnosti: Bez ručitelů a bez zajištění si můžete půjčit i vyšší částky peněz. Půjčka je vyřízena ve velmi krátkém čase a peníze lze využít na cokoliv dle libosti. Můžete si vybrat den, který je pro vás nejlepší k placení pravidelných měsíčních splátek. Půjčka se dá předčasně splatit bez sankcí.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]