Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Komerční banka – Perfektní půjčkakomercni-bankaHledáte možnosti, kde si rychle půjčit peníze? Řešení  najdete hned několik a vybírat si můžete u nebankovních společností i u bank. Osvědčené finanční ústavy už mají s poskytováním půjček bohaté zkušenosti a i jejich podmínky se přizpůsobují současným klientům. Většinou není problém si půjčit na cokoliv chcete, a to včetně vyšších půjček. V půjčkách vám pomůže Komerční banka.

Výše půjčky: hotovostní nebo bezhotovostní částky od 30 000 Kč do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Perfektní půjčka je k dispozici pro občany České republiky, cizince s trvalým pobytem v ČR, občany členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v České republice. K půjčce potřebujete 2 doklady totožnosti, podklady s prokázaným příjmem, potvrzení o výši příjmu (podnikatelé doloží daňové přiznání za poslední zdaňovací období společně s dokladem o zaplacení daně).

Na co si mohu půjčit: Půjčku lze využít na cokoliv pro osobní potřeby.

Splatnost půjčky: maximální splatnost je 6 let

Poplatky: Zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr je zdarma. Změna ve smlouvě vymezených podmínek úvěru z podnětu klienta – 2000 Kč. Služba zasílání výpisů z úvěrového účtu v papírové formě – 20 Kč měsíčně.

Ručení: možno i bez ručení a bez jiného zajištěníRoční úrok: 15,9 % p.a.

RPSN: dle výše částky a splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Klienti s předschválenými úvěrovými limity si mohou o půjčku požádat online a vše vyřídit pomocí internetového bankovnictví – vše bude vyřízeno do 24 hodin. Ostatní klienti se dostaví osobně na pobočku, po schválení a podpisu smlouvy se peníze převádějí na bankovní účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Po podepsání smlouvy získáte peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje v krátkém čase. Peníze můžete použít podle vlastního uvážení – účel se nedokládá. Půjčka je rychlá, lze obdržet i pojištění splácení zdarma.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]