Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Komerční banka – Osobní úvěrkomercni-bankaOpět vás zastihla finanční pohroma a vy hledáte každou korunu do rodinného rozpočtu? Začala vám protékat střecha a musíte to řešit půjčkou? Neděláte nic jiného, než někde platíte a v bance už není z čeho vybírat? Chcete si udělat radost mimořádnou investicí a rozhodli jste se pro úvěr s následným splacením? Najde se mnoho důvodů, proč si zrovna dnes půjčit a nečekat až po letech spoření. Komerční banka je tu pro vás s osobním úvěrem.

Výše půjčky: od minimálně 30 000 Kč do maxima 2 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Osobní úvěr od Komerční banky se poskytuje občanům České republiky, cizincům s trvalým pobytem v České republice nebo občanům členských zemí EU, kteří mají povolení k přechodnému nebo trvalému pobytu v České republice. Nemusí se vyžadovat zajištění – záleží na posouzení. Potřebujete dva doklady totožnosti – občanský průkaz, cestovní pas apod. podklady s vaším prokazatelným měsíčním příjmem, potvrzení o výši příjmu nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období s dokladem o zaplacení daně.

Na co si mohu půjčit: Využít lze na cokoliv – na osobní, nepodnikatelské účely.

Splatnost půjčky: Splatnost maximálně do 6 let. Splácení úvěru je podmíněno splátkami z běžného účtu u Komerční banky. Den splátky si můžete sami zvolit. Předčasné splacení je bez sankcí.

Poplatky: Zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr – poplatek 0,8 % z půjčené částky, minimálně 500 Kč.Změna ve smlouvě vymezených podmínek úvěru z podnětu klienta – 2000 Kč. Služba zasílání výpisů z úvěrového účtu v papírové formě – 20 Kč měsíčně.

Ručení: Banka nemusí vyžadovat zajištění. Zajištěním se stane například ručení osobami, stavební spoření u Modré pyramidy stavební spořitelny nebo vklad u Komerční banky.Roční úrok: 13,7 % p.a.

RPSN: dle konkrétní částky a splátky

Možnost sjednání půjčky: Osobní úvěr získáte při osobní schůzce v pobočce banky. O podmínkách úvěru se lze radit s Video poradcem, můžete zavolat na infolinku nebo kontaktovat bankovního poradce. Osoby s předschváleným limitem mohou sjednat online.

Rychlost poskytnutí peněz:  Okamžitě po sjednání úvěru a po podpisu smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Osobní úvěr z Komerční banky je k dispozici i v milionových sumách, v některých případech bez zajištění. Osobní půjčka je poskytována rychle, bez rizik, s pojištěním zdarma. Peníze lze využít na jakékoliv osobní potřeby.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]