Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

JKL půjčka je to pro vásČím je finanční úvěr dostupnější, tím je obvykle dražší. Na to je nutno upozornit a uvědomit si právě tuto neblahou skutečnost, že právě zde si klient platí daň za dostupnost, která je mu umožněna. Nicméně i tak jsou nebankovní půjčky snadno dostupné velice často a prakticky čím dál častěji sjednávány. Jednou z takových ukázkových je i JKL půjčka.

Co všechno JKL půjčka umí?

Popularitu mezi úvěry půjčka JKL získává především proto, že poskytuje částky od jednoho tisíce do maximálně tisíců deseti. A to je mezi mikro-půjčkami ne tak často obvyklé. Navíc má dost výhod oproti konkurenci, že půjčku častěji a častěji vyhledávají všichni, kdo mají nedostatečný příjem, protože právě u této půjčky není nutné příjem dokládat, tudíž se ani na základě jeho výše neurčuje schválení, případně zamítnutí.

Splatnost JKL půjčky poměrně zajímavá
Pravdou sice je, že splatnost půjčky je pouhých a poněkud šibeničních jednadvacet dní, ale zas na druhou stranu, je možno splatnost a to několikrát po sobě prodloužit o celých patnáct dní. To už je nabídka zajímavější, protože ne všechny nebankovní půjčky tuto možnost nabízí.

Půjčka JKL neprověřuje své zájemce v registru dlužníků a tak je možné tuto půjčku získat i se špatnou platební historií v oblasti finančního splácení. Chcete vědět více, o této půjčce vyšel zajímavý článek.

Co není dobré u JKL půjčky

Pokud je nutno hovořit o nevýhodách JKL půjčky, tak je to především vysoké úročení, což u nebankovních krátkodobých úvěrů není žádným překvapení. Neuvěřitelné jsou částky procentuálního RPSN, až mnohé přechází zrak. Jenže jde právě o roční zúročení a klient platí tak trochu i daň za pohodlné sjednání.

Jednoduché sjednání
Důležité je však u půjčky vyzdvihnout její přednosti a to je především rychlost a jednoduchost sjednání. Půjčku JKL je totiž možné získat pouhou registrací a odesláním žádosti na internetu, nebo dokonce pouze odesláním SMS. Je to skutečně velice jednoduché a rychlé. Bohužel u první půjčky je potřeba počítat s tím, že doručení požadované částky bude trvat, protože jej doručují poštovní poukázkou.

U druhé a další půjčky je pak sjednání mnohem snazší a jednodušší. Poštovní poukázka již neodchází, ale je zaslána částka přímo na bankovní účet. Proces se tak v mnohém urychlí a zákazník, v té době již pravidelný klient, využívá možností, které si díky důvěře v půjčku JKL zasloužil.Ač název společnosti, která JKL půjčku poskytuje, nezní moc lidově, jde o českou společnost. JKL Business and Credit Comapany s. r. o. je společností, zabývající se nebankovními úvěry od roku 2013, kdy vznikla.

Je sice poměrným nováčkem na trhu s krátkodobými úvěry, ale díky zvolené strategii si vede velice dobře a je vyhledávaná pro své služby.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]