Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Jasmín styl – Půjčka před výplatoujasmin-stylPotřebujete chytit nový dech a vrhnout se znovu na rozvrh vašich financí? Zcela výjimečně jste se ocitli ve finančních problémech a opravdu urgentně by se vám hodilo několik tisícovek navíc? Řešení se nabízí a jmenuje se půjčka. Ne, nemusíte se ničeho obávat, jestliže plánujete půjčení a následné splácení vypůjčené částky. Potíže by nastaly jen v době, kdy se na pravidelné a dohodnuté placení vybodnete. Půjčky poskytuje i společnost Jasmin styl s.r.o.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. První půjčka je stanovena na maximálně 1000 Kč, druhá na 2000 Kč, třetí na 3000 Kč, čtvrtá na 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat plnoleté fyzické osoby, které nejsou v prodlení s uhrazením jiných současných dluhů nebo platebních povinností vůči žádným právnickým a fyzickým osobám. Žadatelé nemohou být registrováni v seznamech dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná na 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění

Roční úrok: Úroky se neuvádějí – poskytnutí peněz je spojeno se stanovenými poplatky, které vlastně nahrazují úročení. Vše vracíte společně s půjčenou částkou. Konkrétně činí poplatek u půjčky 5000 Kč na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Pokud si půjčíte 10 000 Kč zaplatíte poplatek za 30 dní 3000 Kč. Pokud provedete předčasné splacení, nedojde ke snížení poplatku.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se poskytuje pomocí webových stránek společnosti, kde najdete žádost. Vyplní se žádost o půjčku online a odešle se kliknutím.

Rychlost poskytnutí peněz: Ke schválení půjčky dojde většinou do 24 hodin po podání žádosti, ale občas se lhůta o něco prodlužuje. Po přijetí žádosti vás zkontaktují z firmy a domluvíte si osobní schůzku. Osobní schůzka se sjednává jen tehdy, když trváte na vyplacení peněz v hotovosti. Pokud nechcete hotovost, oznamuje se jen zrealizování půjčky. Následně obdržíte peníze převodem na svůj účet v bance nebo poštovní poukázkou, která se vyplácí na poště po předložení průkazu totožnosti a podpisu potvrzení.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje velice rychle a peníze z půjčky využijete na cokoliv podle aktuální potřeby.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]