Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Hotovostní půjčka až do 150 000 KčChcete získat extra hotovost? Požadujete peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování? Postrádáte peníze na důležité věci? Zaskočila vás nepříjemnost vyžadující zaplacení větší sumy peněz? Rozhodli jste se, že šetření pro vás není výhodné a raději si půjčíte? K žádosti o půjčku můžete mít různé důvody, ale nemusíte je vyzrazovat, nebude to potřeba. Hotovostní půjčky vám pomůže pořídit i společnost Home Credit.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.Kdo si může půjčit: Půjčka u Home Credit je dostupná každé plnoleté fyzické osobě se stálým příjmem. Při podání žádosti doložíte i dva doklady totožnosti. Občané České republiky budou potřebovat platný občanský průkaz plus jeden další doklad o totožnosti– rodný list, řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod. Zaměstnanci a OSVČ si připraví navíc údaje o firmě, kde pracují nebo jakou provozují. Budou uvádět přesný název firmy, telefon, IČO a adresu. Nevyžaduje se přímo potvrzení o příjmu, tato suma se uvede v žádosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčku neúčelovou lze použít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost je předem sjednaná a je možná na dobu od 12ti do 48 měsíců. Můžete se postarat i o předčasné splacení, nebudou vyžadovány extra poplatky.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení a posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástav majetku

Roční úrok: Výše úroků je určena výší vypůjčené částky a sjednanou dobou splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete jednoduše vyřídit online způsobem na webových  stránkách. Můžete ji vyřídit i telefonicky a na poště. Po schválení online půjčky obdržíte dvě vyhotovení smlouvy – budou poslány poštou nebo emailem. Smlouvu opatříte svým podpisem a jedno vyhotovení pošlete zpět spolu s požadovanými dokumenty. Posléze se vyplatí částka na vaše bankovní konto. Po schválení telefonické půjčky budou zaslány dvě vyhotovení smlouvy kurýrní službou nebo poštou. V případě zájmu o vyplacení půjčky hotově, půjdete i s vyžadovanými doklady a dokumenty na pobočku České pošty, kde se vše vyřídí.

Rychlost poskytnutí peněz: Po podepsání smlouvy ihned v hotovosti na poště, převodem na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje telefonicky, osobně i online. Nejsou potřeba ručitelé a neplatí se poplatky předem. Lze uzavřít také pojištění výdajů a do 14 dnů je možné odstoupit od smlouvy.

hotovostni pujcka

ptra / Pixabay

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]