Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 KčHK investmentNepříznivé finanční situace se u vás rojí jako houby po dešti? Stále balancujete na pokraji půjčování peněz od přátel a vracení? Zkuste vyřešit nepříjemnosti díky půjčce, kterou můžete pohodlně splácet i několik měsíců. Podobné půjčky se vyřizují velice snadno, rychle a mají jasně dané podmínky. Jedním z poskytovatelů je také HK Investment s.r.o.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka se dá uzavřít, pokud patříte mezi občany České republiky. Konkrétní částka půjčky se posuzuje u každého individuálně.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je určena na cokoliv – není potřeba uvádět účel půjčení.

Splatnost půjčky: Splácení je povoleno od 12 do 48 měsíců. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit celou. Schopnost splácení půjčky se posuzuje na základě individuálních faktů a dokumentace..

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů, bez zástav a ručení nemovitostí

Roční úrok: p.a. 20%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si nejlépe požádáte pomocí online žádosti, kterou stačí vyplnit a odeslat kliknutím. Posléze budete nejpozději do 12  hodin kontaktováni telefonicky a domluví se konkrétní podmínky – nebojte se klást otázky. Dozvíte se, jaké budete dokládat dokumenty a bude vám odeslán návrh smlouvy i podmínky. Posléze dojde opět k telefonickému hovoru a domluvě datu schůzky, na které se podepíše smlouva a předá se hotovost.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po podpisu smlouvy se vyplácejí peníze – ihned v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka od společnosti HK Investment s.r.o. je určena pro všechny, kteří mají záznamy v registrech dlužníků a chtějí si požádat o novou půjčku. Neplatí se poplatek předem. Jakmile podepíšete smlouvu, budete mít 14 dnů na odstoupení od smlouvy.

 

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]