Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

GE Money Bank – Expres půjčkage-money-bankKdo by si nepřál být aspoň jednou při penězích a získat možnost si koupit, co je momentálně potřeba. Klidně se zasněte a popřemýšlejte, zda by nový nábytek nemohl být koupen nyní, jestli by se manželce nelíbila zrenovovaná koupelna třeba příští týden, nebo zda byste přítelkyni nepozval na exotickou dovolenou hned a ne až se našetří. To vše vám mohou zařídit půjčky peněz. Peníze si půjčíte a posléze se staráte o řádné splácení. Expres půjčka od GE Money Bank je jednou z možností půjček.

Výše půjčky: od 30 000 Kč do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka se poskytuje fyzickým osobám starším 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR. Potřebují trvalý zdroj příjmů s minimálním měsíčním příjmem 5 000 Kč. U částek nad 300 000 Kč se vyžaduje spolužadatel.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se uzavírá bez udání konkrétního účelu.

Splatnost půjčky: Výši konkrétní splátky si můžete sami určit – podle vašich možností. Splácení půjčky je možné maximálně na 96 měsíců. Záleží na vaší situaci, jak budete chtít dlouho platit. Lze si vybrat 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84 a 96 měsíců. Na dobu existence půjčky se stanovuje pevná úroková sazba. Ke splácení budete potřebovat běžný účet u GE Money Bank.

Poplatky: Bez poplatků předem. Předčasné splacení v celé výši není zpoplatněno.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: Je dán poplatek, který se zaplatí společně s vypůjčenou částkou.

RPSN: Dle výše půjčky a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si lze požádat na pobočce banky, ale také pohodlně díky internetu – vyplníte online žádost s výší půjčky, o kterou máte zájem. V brzké době se dozvíte výsledek schvalovacího procesu a můžete se pustit do realizace vašich snů.

Rychlost poskytnutí peněz:  Vypůjčené peníze získáte do pěti minut od podepsání smlouvy – budou převedeny na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze se poskytují bez ručitelů a bez zástavy. Po podepsání smlouvy máte peníze do 5 minut k dispozici na BÚ u GE Money Bank. Předčasné splacení není spojeno se sankcemi a lze ho provádět zdarma kdykoliv. K půjčce si můžete uzavřít pojištění schopnosti splácet.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]