Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Ferratum – SMS půjčkaFerratum-jpg-1Kdo vám říkal, že musíte čekat až do výplaty bez peněz? Přece se občas stane, že člověku nevyjde připravený rozpočet, ale to neznamená, že jednou byste se nemohli trošku zadlužit. Ano, jen trochu, protože na co si brát velké sumy a platit hodně úroků, když jde o výjimečný případ? Zkuste se obrátit na banky nebo nebankovní společnosti, které vám půjčí menší částky rychle a zároveň se nebudou ptát na důvod půjčení. Jednou z nich je i Ferratum Group.

Výše půjčky: 500 Kč až 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je k dispozici různým osobám, protože se nemusí dokládat příjem. Podmínkou je věk od 20 do 75 let. Půjčit si tedy mohou lidé, kteří jsou momentálně bez příjmu, nebo je jejich příjem minimální. Jde o nezaměstnané, maminky s mateřským příspěvkem, důchodce se starobním nebo invalidním důchodem. U Ferratum musíte mít v době žádosti o půjčku vše vyrovnáno z předešlých půjček.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: 7 až 45 dní. Splatnost je předem daná, ale v případě nutnosti ji můžete až 3x prodloužit. Následně získáte dalších 15 dní splatnosti – ovšem počítejte s poplatkem.

Poplatky: Půjčka je bez poplatku předem a rovněž bez skrytých poplatků. Žádost o prodloužení půjčky je zpoplatněna částkou 15 % z půjčené částky.

Ručení: bez ručiteleRoční úrok: Půjčka nemá stanovené přesné úročení. Budete ale znát poplatky, které zastupují úročení a zaplatíte je dohromady s půjčenou částkou. Přesná suma vám bude sdělena spol. Ferratum vzhledem k výši a době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se vyřizuje zasláním SMS zprávy nebo pomocí online formuláře. O schválení/zamítnutí vás informují do max. 10 minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Schválení půjčky je uskutečněno do deseti minut od odeslání žádosti. Jakmile dojde ke schválení, odesílají se peníze na účet do banky nebo poštovní poukázkou. Maximálně do druhého dne můžete mít peníze k dispozici.

Výhody půjčky od společnosti: Jde o rychle vyřízení půjček v nižších sumách. Pravidla jsou jasně daná a předem víte, kolik musíte vrátit peněz i s poplatky. Vyhnete se osobním schůzkám – stačí SMS nebo online vyřízení. Peníze získáte bez potvrzení příjmů a bez ručitele.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]