Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Evropsko-ruská banka – Osobní úvěr se zástavou nemovitostievropsko-ruska-bankaPoskytnutí půjčky za výhodných finančních podmínek je určitě lákavé. Hlavně v době, kdy plánujete obstarat pěknou nemovitost, pozemky či jiné dost drahé věci či služby. Mnohdy je problém se obrátit na banku s požadavkem několika miliónů půjčky, ale to není případ Evropsko-ruské banky, kde poskytují speciální osobní úvěry se zástavou nemovitosti až do několika miliónů. Splňte si své sny brzy! Investujte do pro vás důležitých věcí.

Výše půjčky: Minimální výše úvěru musí činit 1 000 000 CZK a maximální 10 000 000. V případě zájmu o vyšší částky se žádosti posuzují individuálně.

Kdo si může půjčit: Osobní úvěr určen občanům ČR, cizincům s trvalým pobytem na území ČR a cizincům bez trvalého pobytu na území ČR. V případě nutnosti dokládání příjmů z podnikání je dostačující jedno zdaňovací období. Akceptují se příjmy ze zahraničí, pokud se vyplácejí na účet.

Na co si mohu půjčit: Půjčku si lze vzít jako neúčelovou na cokoli nebo úvěr na bydlení. V případě, že nepůjde o úvěr na bydlení, musíte si zažádat o minimální úvěr v částce nad 1 880 000 CZK.

Splatnost půjčky: jeden rok až deset let

Poplatky: Splacení je možné po prvním roce kdykoliv bez sankce.

Ručení: Úvěr se vždy zajišťuje nemovitostí na území ČR.

Roční úrok: 5,9 % – 10 % p. a. U úvěrů, kde se nesleduje účel se nezvyšují úroky.

Možnost sjednání půjčky: O úvěr můžete požádat díky formuláři umístěném webových stránkách banky, nebo osobně na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Vyplácejí se po vyřízení a zajištění úvěru.

Výhody půjčky od společnosti: Žádost o úvěr lze uskutečnit osobně nebo prostřednictvím webových stránek banky. Úvěr se zajišťuje nemovitostí. Nenahlíží se do bankovního registru v České republice. V prvním roce lze vše zaplatit bez sankcí.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]