Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Ekvita – Rychlý nebankovní úvěr0Hodila by se vám skutečná hromada peněz? Zajímají vás přímo mnohamiliónové částky, které byste rádi využili na koupě nemovitostí, rekreačního střediska, pozemků, bytů a mnoho jiného? V životě se najde jen několik málo příležitostí k zajímavým investicím. A právě nyní mohla situace nastat, ale nemůžete si dovolit další investování, protože momentálně nemáte dostatek volných finančních prostředků? Rychlé řešení nabízí v oblasti peněz půjčka. Nebankovní půjčka Ekvita se zaměřuje na půjčování vyšších částek, a to až do dvaceti miliónů.

Výše půjčky: úvěr je poskytován až do 70% tržní ceny nemovitosti, maximálně do 20 000 000

Kdo si může půjčit: O úvěr mohou žádat zájemci, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky a zároveň jsou plnoletí, tedy je jim minimálně osmnáct let. Stejné podmínky k poskytnutí jsou nabízeny fyzickým osobám i živnostníkům. Při posuzování půjčky se kontrolují registry dlužníků.

Na co si mohu půjčit: na cokoliv

Splatnost půjčky: Doba splácení je možná v rozmezí na 1 rok až na pět let. Úvěr je možné kdykoliv zaplatit celý – bez sankčních poplatků.

Poplatky: Neplatí se žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení úvěru.

Ručení: bez ručitelů, úvěr je zajišťován zástavou na nemovitost nebo nemovitosti

Roční úrok: Roční úrokové sazby se pohybují už od 15% p.a. Během trvání úvěru se sazba za úroky nemění.

Možnost sjednání půjčky: Ekvita pobočky se nacházejí v Kladně a v Ostravě, kde si snadno sjednáte osobní schůzku. Také se dá úvěr vyřídit online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Úvěr se schvaluje maximálně do sedmi dní. Po podpisu smlouvy se vyplácí peníze domluveným způsobem.

Výhody půjčky od společnosti: Poskytnutý úvěr není vázán na ručitele – zajišťuje se nemovitostmi. Půjčku můžete mít sjednanou až na mnoho miliónů. Úroková sazba se během trvání úvěru nemění. Rychlý nebankovní úvěr můžete kdykoliv splatit předčasně – bez sankcí.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]