Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Dinero – finance & reality – půjčka do výplatyID-10011397Bylo by krásně na světě, kdyby se peníze tak nějak hromadily samy. Ovšem tento styl přísunu peněz se podaří jenom úspěšným podnikatelům. Právě vzdycháte, protože chybí několik dní do výplaty a nemáte víc než několik korun v peněžence? Nebo máte extra výdaj v částce několika tisícovek a zrovna nyní si nemůžete dovolit ho splatit z úspor? Zkusit můžete rychlé půjčky –  nabízí je také u Dinero – finance & reality.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 4.999 KčKdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat každý občan, který dovršil dvaceti let a má méně než 75 let. K půjčce je třeba platný občanský průkaz. Rovněž od vás bude požadováno  číslo vašeho bankovního účtu a budete sdělovat číslo vašeho mobilního telefonu. Příjmy není třeba prokazovat a nijak se nedokládají.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Splatnost je stanovena na smlouvě. Je možné realizovat i prodloužení splatnosti – až třikrát – pomocí SMS.

Poplatky: Půjčka se poskytuje a vyřizuje bez poplatků předem.

Ručení: Nevyžadují se ručitelé ani zastavení majetku.

Roční úrok: Úročení má rozdílnou taxu – dle konkrétní částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádosti o půjčku se podávají online způsobem – na webových stránkách společnosti Dinero – finance & reality. Nejprve vyplníte potřebné údaje a pak formulář odešlete kliknutím. Zavolají vám pracovníci firmy, nebo jim můžete sami zavolat.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte buď v kanceláři, nebo převodem na váš bankovní účet. V případě kanceláří – půjčka se zde schválí nebo zamítne do deseti minut. Hotovost lze ihned získat v pobočkách firmy se sídlem ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Tišnov, Boskovice, Blansko, Vyškov, Znojmo a Třebíč.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je spojena s rychlým sjednáním, vyřízením  a výplatou peněz. Vše probíhá naprosto diskrétně. Půjčku získáte úplně bez poplatků předem. Nezkoumají se záznamy v registrech dlužníků. Nedokládají se potvrzení o vašich příjmech – půjčení peněz je přístupné i pro nezaměstnané, studující, důchodce, osoby na rodičovské dovolené apod.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]