Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

CzFinance.cz – Bezúročná půjčka728Půjčky představují jednoduchý způsob, jak získat v současnosti peníze v době, kdy jsou vaše úspory na nule, nebo potřebujete extra částku. Nemusíte zrovna patřit mezi půjčkové maniaky, když se rozhodnete řešit své finance pomocí půjčky. Někdo vidí v půjčkách dlouhodobé řešení, jiný pouze ojedinělé na co nejkratší dobu. A každý má na výběr si opatřit půjčku na míru.

CzFinance.cz je tu dokonce s bezúročnou půjčkou osobám, kteří chtějí splácet včas.

Výše půjčky: 10 000 – 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Bezúročnou půjčku může využít každý zájemce ve věku od 18 do 70 let. K obdržení půjčky musíte splnit nároky poskytovatele, čímž je především být vlastníkem nemovitosti, nebo její části. musíte tedy vlastnit aspoň čtvrtinu, polovinu apod. nějaké nemovitosti. Půjčka nebude zřizována  osobám s exekucí či zástavou u jiných osob nebo firem. K vyřízení budete potřebovat platný občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky není třeba uvádět účel.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky se provádí v týdenních splátkách. Pokud však máte zájem, lze se dohodnout také na měsíčním splácení. Splátky se posílají na bankovní účet společnosti. Půjčku můžete podle libosti kdykoliv předčasně doplatit – neúčtují se za to sankční poplatky. Dle libosti můžete vkládat také mimořádné splátky zdarma.

Poplatky: bez poplatků za vyřízení a posouzení předem

Ručení: Půjčka je k mání bez ručitele a bez zajištění, ale podmínkou je, aby zájemce o půjčku vlastnil nějakou nemovitost nebo její část.

Roční úrok: bez úroku

RPSN: 0%

Možnost sjednání půjčky: Schválení půjčky je hotovo asi do dvou dnů. Po této době se dojedná termín pro podpis smlouvy o půjčce. Nemusíte nikam chodit, přijdou za vámi zástupci společnosti osobně.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile se domluví termín k podpisu smlouvy a podepíše se smlouva, získáte peníze v hotovosti na osobní schůzce.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vhodná pro klienty, kteří mají jako vlastníci k dispozici alespoň nějakou část nemovitosti. Neplatí se žádný úrok, ale to jenom v případě řádného splácení –tj. v daných termínech. Nekouká se do do registrů dlužníků a peníze máte okamžitě po podpisu smlouvy. Individuální řešení pro každou žádost.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]