Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Cresco – rychlá online půjčkaPůjčka se vám nezdá ideálním řešením, ale nemůžete dělat nic jiného? Ve společnosti nepanuje jednotný názor na půjčky, ale jisté je, že vám mohou v jistých situacích skutečně zachránit. Nebudete litovat půjčení peněz, pokud si dobře vyberete poskytovatele půjček a budete řádně dodržovat dohodnuté splácení. Podmínky nebankovních společností pro půjčky se odlišují, pokud potřebujete rychlé půjčky, můžete vyzkoušet CRESCO GROUP s.r.o.

rychlá online půjčka

blickpixel / Pixabay

Výše půjčky: od 10.000 Kč do 150.000 Kč

Kdo si může půjčit: O nebankovní půjčky od Cresco se mohou zajímat lidé s příjmem – zaměstnanci, podnikatelé (OSVČ), státní zaměstnanci i důchodci. Půjčky v nižších částkách nepotřebují doložení příjmů. Případní klienti musí být ve věku 18 -65 let a musí jít o občany České republiky. Ještě musíte předložit občanský průkaz plus jeden další doklad o vaší totožnosti. Zaměstnanci nebo OSVČ také potřebují údaje o firmě – konkrétně telefon, adresu, IČO, přesný název firmy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Čas pro splatnost je možný až do maximálně 84 měsíců. V případě zájmu si lze zajistit i odložení splátek – až čtyř měsíčních, kdy si podáte žádost o odklad. Jestliže budete dodržovat dohodnuté splácení, vrátí se vám polovina úroků.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Výše se odvíjí podle půjčené sumy a doby splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává přímo na webových stránkách společnosti. Online vyřízení půjčky je velice jednoduché a především rychlé. Budete mít 30 dní na odstoupení od smlouvy, pokud se vám nebude něco pozdávat, anebo se již vaše finance vyřeší. V této době je odstoupení bez poplatku.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je obyčejně vyřízena do 24 hodin od podání žádosti. Během této doby dojde i k výplatě peněz. Peníze budou poslány na bankovní účet, anebo je lze vybrat na poště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se zajišťuje rychle a jednoduše. Nebudete potřebovat ručitele, zástavu a ani sdělení účelu. 30 dní lze odstoupit od uzavřené smlouvy o půjčce.

 

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]