Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

CreditON – půjčka před výplatouCreditON – půjčka před výplatou

CreditON – půjčka před výplatou

Již jste si několikrát nakázali, že u vás nedojde k půjčování peněz, ale jak tak koukáte na stav bankovního účtu, musíte se zase překonat a někde si půjčit? Nemusíte si půjčovat příliš mnoho, jen tolik, abyste přežili do výplaty. Zvažte, kolik peněz bude stačit na nejnutnější výdaje. Krátkodobé půjčky poskytuje také společnost CreditON, kde je vše velice rychle vyřízeno k vaší spokojenosti.

Výše půjčky: Maximum půjčky je 10 000 Kč. Omezení platí pro nové žadatele – mohou si dopřát půjčku pouze do 3.500 Kč. Po včasném splacení může činit další půjčka 5000 Kč, třetí půjčka už je možná v maximu, tedy do 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: K žádosti o půjčku není třeba dokládat příjem, díky tomu se mohou o půjčku od CreditON zajímat i osoby momentálně bez zaměstnání, osoby s rodičovskými příspěvky, lidé se starobními a invalidními důchody, studenti od 18ti let atd.

Na co si mohu půjčit: Získané peníze z půjčky se dají libovolně použít – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: se splatností až 30 dní

Poplatky: Pro zpracování vaší úplně první žádosti je nutné zaslat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč na jeden z účtů, které vlastní společnost CreditON. Poté se bude rozhodovat o získání nebo zamítnutí půjčky. Jiné poplatky se předem neúčtují.

Ručení: půjčka bez ručitele

Roční úrok: Internetové stránky společnosti obsahují údaje, kolik přesně činí úroky (poplatky) k určité půjčené sumě. Například si půjčíte 2000 Kč a poplatek z této částky je 321 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává jednoduše online způsobem – vše vyřizujete z domova, nejprve zaregistrování, vyplnění online formuláře a odeslání žádosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou k dispozici do třiceti minut od vyřízení půjčky – převádějí se na váš bankovní účet. Můžete si také zvolit výplatu půjčku poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je k dispozici velmi rychle a vyřizuje se bez komplikací. Není třeba shánět ručitele ani doklady o vašich příjmech. Výplata peněz probíhá na bankovní účet nebo poštovní poukázkou. Přidělení půjčky je částečně automatizované – tím pádem extra rychlé.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]