Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Česká spořitelna – Půjčkaceska-sporitelnaNe, vaše bankovní konto skutečně není kouzelné a peníze se tam neobjeví jen tak mávnutím proutku. Jestliže se vám spoření z nějakého důvodu nedaří, zkuste to obráceně. Stačí si půjčit peníze a ty budete posléze splácet předem budete znát částku, kterou musíte každý měsíc zaplatit a podle toho se zařídíte. Česká spořitelna má už za sebou skutečně hodně let poskytování nejrůznějších půjček. Jejich poskytování se vylepšuje a půjčku získáte velice rychle, pokud dodáte potřebné náležitosti.

Výše půjčky: Od 20 000 do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro občany ČR s možností doložit svůj příjem. Na pobočku si donesete průkaz totožnosti – občanský průkaz nebo cestovní pas. Pokud máte běžný účet v České spořitelně a sem vám chodí peníze od zaměstnavatele, nemusíte nosit potvrzení od zaměstnavatele o průměrném měsíčním příjmu. Potvrzení o příjmech přinesete, když nemáte účet u České spořitelny.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je vhodná na cokoliv – neudává se účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: Splácení až na 7 let, výše a datum splátek je na vás – přizpůsobíte si je vašim potřebám. Po celou dobu platíte stejnou splátku, úroková sazba je pevná.

Poplatky: Přijetí, posouzení a vyhodnocení úvěru se platí jedním procentem z požadované částky, maximálně však 5000 Kč. Správa úvěru 59 Kč měsíčně, potvrzení o zůstatku na účtu zpracované na žádost klienta 500 Kč, Úhrada nákladů spojených s mimořádnou splátkou úvěru (pro úvěry sjednané od 1.1.2011 – méně než 1 rok do ukončení 0,5% z výše mimořádné splátky, více než 1 rok (včetně) do ukončení – 1% z výše mimořádné splátky.

Ručení: bez zajištěníRoční úrok: Úroková sazba se mění v závislosti na výši půjčky a době splácení. Sjednaný úrok však bude stejný po celou dobu existence půjčky.

RPSN: Je proměnlivé vzhledem k půjčené částce a době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává přímo na pobočce České spořitelny. Seznámíte se zde s podmínkami, půjčka bude posouzena, dojde k vyhodnocení, zda získáte požadovanou částku či jinou. Po podepsání smlouvy se vyplácejí peníze – vše je hotovo do několika minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jakmile bude půjčka schválena a smlouva podepsána, předávají se na pobočce peníze v hotovosti nebo budou převedeny na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si můžete vzít na cokoliv. Získání půjčky je rychlé a snadné i do vyšších částek. Peníze obdržíte v hotovosti nebo převodem na váš bankovní účet. K půjčce je možné sjednat pojištění schopnosti splácení. Úroková sazba je neměnná po celou dobu trvání úvěru.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]