Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Cash For Life – půjčka do 10 000 Kčcash for lifeStálá potřeba peněz má mnohdy až katastrofické scénáře. Někdo nemá vždy dostatek financí na pokrytí všech potřeb. Může se jednat jednom o krátkou odbu, napříkad před výplatou. Také se může stát, že vás zaměstnavatel vyšplouchne a nezaplatí domluvenou částku. Možná jen výjimečně přišla složenka na doplatek elektřiny, plynu nebo jiných služeb. V tomto případě vám jistě pomůže rychlá půjčka, poskytuje ji například Cash For Life.

Výše půjčky: Od 1 000 Kč do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si může požádat občan ve věku od osmnácti do 65 let. Žadatelé musí mít české občanství. Jednou z podmínek je být bez dluhů u společnosti CASH FOR LIFE. K žádosti o půjčku není nutné dokládat potvrzení o vašem příjmu. V tomto případě je tedy možné, aby se půjčka poskytla také plnoletým studentům, ženám na mateřské dovolené, důchodcům, invalidům a nezaměstnaným osobám. K půjčce budete potřebovat i občanský průkaz a mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – důvody se u půjčky nezkoumají.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti má termíny: 7 dnů, 15 dnů, 21 dnů, 30 dnů. Nevyhovuje vám  splácení v dojednaném termínu? Máte možnost si požádat o prodloužení splácení o dalších 15 dnů. Prodloužení splácení se uskutečňuje maximálně 3x. Celkově tedy splácení prodloužíte o 45 dnů maximálně.

Poplatky: Žádné skryté poplatky a bez poplatků za posouzení půjčky.

Ručení: bez ručitele a zástavy

Výše úroku: Splácení se dojednává společně s daným poplatkem. Ten vlastně nahrazuje úrok. Zaplatíte dojednanou částku v předem daném termínu. Pokud termín nedodržíte, počítejte se sankcemi.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjedná snadno pomocí online služby. Stačí se připojit na  webové stránky společnosti, kde se zaregistrujete a odešlete žádost k posouzení. Zájemci o půjčku mohou také žádat o posouzení půjčky díky SMS zprávě.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje okamžitě – cca do deseti minut. Jakmile absolvujete schvalovací rituál, peníze se ihned odesílají na bankovní účet převodem. Lze je také poslat poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka vás potěší rychlostí vyřízení a jasně danými podmínkami. Neexistují žádné skryté poplatky. Bez ručitelů a bez prokazování pravidelného příjmu.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]