Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Aerofin – Férová půjčkaAerofin – Férová půjčka

Aerofin – Férová půjčka

Potřebujete ještě něco urgentně zaplatit v době před výplatou? Vaše bankovní konto už je totálně vyprázdněno a hledáte vhodnou variantu, jak si poradit s peněžním problémem? Řešení se nabízí v podobě speciální půjčky před výplatou, kterou charakterizují nižší úroky a rovněž krátká doba splatnosti. Menší částky půjček poskytuje také společnost Aerofin. Zkuste se podívat na podmínky potřebné k žádosti o půjčku.

Výše půjčky: 4999 Kč – příjmy se neprokazují

Kdo si může půjčit: Půjčka je poskytována bez potvrzení o příjmu. Půjčit si tudíž mohou nejen zaměstnanci, ale také nezaměstnaní lidé, plnoletí studenti, ženy na mateřské dovolené, osoby pobírající starobní nebo invalidní důchod apod.

Na co si mohu půjčit: Půjčka má libovolné použití – jde o bezúčelový produkt.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná na šest měsíců. Splácení lze provádět v šesti daných měsíčních splátkách. Pokud budete chtít, můžete půjčku splatit předčasně celou. Poslední den splatnosti už musí být vše připsáno na účtu u Raiffeisenbank. Nezapomeňte napsat variabilní symbol, kterým bude číslo smlouvy – takto se snadno identifikuje platba. Prodloužení půjčky je možné – jednotlivá splátka jde prodloužit o max. 30 dní.

Poplatky: Za podání a vyřízení žádosti nebudete vyzváni k žádnému placení poplatků předem. Prodloužení splátky je zpoplatněno 500 Kč.

Ručení: bez ručiteleRoční úrok: úroky zde nahrazují předem stanovené poplatky

Možnost sjednání půjčky: Webové stránky společnosti Aerofin obsahují online žádost, kterou vyplníte a odešlete. Pak budete kontaktováni operátory a podrobně se dohodnete na půjčce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení se peníze převádějí na váš účet v bance – do 15ti minut.

Výhody půjčky od společnosti: Krátkodobou nebankovní půjčku obdržíte úplně bez rizika – podmínky jsou jasně dané a transparentní. Předem se dozvíte výši úroků a sankčních poplatků pro případy, kdy porušíte smlouvu. Není nutné prokazovat příjmy a nenahlíží se do registrů dlužníků. Půjčka se dá vzít opakovaně. Půjčka je rychlá a bez ručitelů.

Finanční novinky:

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Tesco půjčka

Obchod nesoucí název Tesco rozhodně není třeba představovat. Dnes se jedná o jeden z největších řetězců nejenom u nás. Nespecializuje se jenom na prodej zboží.... 
[Celý článek]