Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry
Půjčka Cofidis Cofidis nabízí partnerské, manželské či hotovostní půjčky. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.
Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

AB půjčky – Půjčka Nejab půjčkyV současné době poskytovatelé stále více lákají, abyste si půjčili jednou, podruhé i poněkolikáté. Vlastně není ani problém najít společnosti, které půjčí peníze, i když už nějaké půjčky, hypotéky a úvěry už máte. Neustálé zadlužování vás může dostat do velice nepříjemných chvilek. Během chvíle můžete ztratit přehled ve svých půjčkách, nebo se budete potýkat s nedostatkem peněz na pravidelné splátky. Posléze přijde nechtěné – exekuce na plat, účet v bance a na majetek. Půjčka Nej od AB půjčky vám může pomoct v době, kdy se potřebujete rychle vypořádat s exekucemi, dražbami.

Výše půjčky: do 40 % hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčit si může každý zájemce, který má problémy se splácením různých půjček a úvěrů. O půjčku může také požádat každý, na koho byla nařízena exekuce, jde jeho majetek do dražby a tak dále. Podmínkou ke schválení půjčky je vlastnění nemovitosti, která bude zárukou.

Na co si mohu půjčit: Jedná se o extra půjčku určenou na vypořádání exekucí a dražeb. Lze ji rovněž použít na konsolidaci půjček a plateb.

Splatnost půjčky: jeden rok

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Bez ručitelů, protože se ručí nemovitostí. Nemovitost ale zůstane neustále ve vašem vlastnictví, bere se pouze jenom jako záruka pro případné nesplácení. Vy zůstanete majitelem.

Roční úrok: 3 – 6 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat osobně, online cestou nebo telefonickým způsobem. Při osobním jednání je nutná jen 1 schůzka.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplacení exekucí se uskuteční do pěti dnů!

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se sjednává a posuzuje bez poplatků předem. Vaše exekuce budou vyplaceny už do pěti dnů a následně se vaše nemovitosti zbaví dražeb a exekučních řízení. Každý získá s půjčkou konkrétní řešení vypořádání se s věřiteli. Posléze dojde k přeúvěrování půjčky a sjedná se americká hypotéka.

Finanční novinky:

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Proč jsou rychlé půjčky online na trhu tak oblíbené? Chcete si půjčit a probírali jste s kamarády,... 
[Celý článek]

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně

I půjčka může být sjednána online a bezpečně Půjčky je dnes možné získat online. Je to pohodlný a rychlý způsob, jak přijít k potřebným penězům, které nás... 
[Celý článek]

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Které nebankovní půjčky bez účelu jsou nejlepší?

Vybrat si nejlepší půjčku není nic lehkého, zvláště nyní, kdy je na trhu tak obrovská konkurence. Úvěrových nabídek je sice na internetu spousta, některé ale nejsou... 
[Celý článek]